Haber

Ankara Pursaklar Belediyesi yeni spor tesislerinin inşaatına devam ediyor

Gençlerin sporun her alanında kendilerini geliştirebilmeleri için ilçeye yeni tesisler kazandıran Ankara’nın Pursaklar Belediyesi, Ayyıldız Kapalı SporSalon ve Yüzme Havuzu alanının inşaatı devam etmektedir.

Göreve geldiği günden bu yana gençlerin sporun her branşında gelişmesi için ilçeye olanaklar sağlayan Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Ayyıldız Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzunda devam eden çalışmaları yakından takip ediyor.

“Pursaks için çalışmaya devam edeceğiz”

Spor farkını yaşamak için ilçeye yeni bir soluk getirecek yeni spor sahalarını kazandırmaya devam ettiklerini belirten Çetin, “Arkadaşlarımız Ayyıldız Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu inşaatına hızla devam ediyor. Gecikmiş bir konu ama çok şükür hukuki süreçleri, yatırım planlama süreçlerini atlattık.” “Yüklenici firma takvime göre imalat yapıyor. İnşallah en kısa sürede spor salonumuzu ve yüzme havuzumuzu tamamlayacağız. Pursaklar’ın sporun her alanında öncü olması için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Çalışmaların büyük bir titizlikle devam ettiği şantiyeyi birim yöneticileriyle birlikte gezen Çetin, inşaat çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılması yönünde talimat verdi. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu