Teknoloji

GeForce Now Abonelik Ücretleri Yeniden Yükseltildi!

Ülkemizde oldukça tanınan NVIDIA tarafından oyunseverlere sunulan bulut oyun hizmeti. GeForce Now abonelik ücretleri büyütmenin gelişmesiyle ortaya çıkmıştır. Peki güncel fiyatlar ne olacak? Detaylar burada.

Avrupa ve Kuzey Amerika’da Mac için 2017’de ve PC için 2018’de piyasaya sürülen GeForce Now, yeni oyunlar ve daha fazlasıyla haftalık olarak güncellenir. Son teknoloji bir sistem yerine NVIDIA Tesla ekran kartlarının kullanıldığı, yüksek hızlı internet temalı, güçlü ekran kartları ve işlemcileri, RTX ve DLSS takviyeli, hizmetin kütüphanesindeki oyunları oynayabiliyorsunuz, yüksek kalitede. Freestyle, Highlights ve Ansel uygulamalarının kullanılabileceğini de söyleyelim.

Mart 2021’in prestijiyle birlikte sunucuları ülkemizde de faaliyet gösteren PC, Mac, desteklenen televizyonlar, Chromebook, Android ve iOS üzerinden erişebileceğiniz GeForce Now hizmetiyle ilgili üzücü bir haber geldi. Bu yıl birkaç kat artırılan abonelik hizmetlerinde 2023 yılı öncesi bir zam daha sıkıldı.

Yeni GeForce Now Abonelik Fiyatları Ne Kadar Olacak?

22 Aralık 2022 Perşembe günü prestijiyle yansıyacak olan zam sonrası güncel abonelik fiyatları ise şu şekilde olacak;

  • 1 Aylık Premium Paket – 120 TL yerine 140 TL
  • 3 Aylık Premium Paket – 270 TL yerine 300 TL
  • 6 Aylık Premium Paket – 480 TL yerine 520 TL
  • 12 Aylık Premium Paket – 840 TL yerine 960 TL

Belirtilen tarihe kadar alacağınız paketler ve paket yenilemeler güncel rakamlar üzerinden ücretlendirilecektir. Bu nedenle, aboneliğinizi yenilemek gibi bir niyetiniz varsa bu fırsatı kaçırmamanızı önemle tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu