Haber

Mansur Yavaş: Hukukun Üstünlüğüne ve Tam Demokrasiye Karşı Millet İttifakı Olarak Ankara’yı Millet İttifakı Olarak Hep Beraber Kazandık…

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Lideri Mansur Yavaş, YETER Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’e teşekkür etti. Yavaş, “Teşekkürler Sayın Cumhurbaşkanı. Millet İttifakı olarak Ankara’yı hep birlikte kazandık, Millet İttifakı olarak hukukun üstünlüğünü, tam demokrasiyi hep birlikte gerçekleştireceğiz. Hukuksuzlukların karşısında her zaman bir arada duracağız, izin vermeyeceğiz. Milletin iradesini yok saymak.”

ABB Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in bugünkü grup toplantısından paylaştığı bir videoyu alıntılayarak kendisine teşekkür etti. Akşener, “Bugün amaçları Ekrem Başkan’dı, biz onun yanındaydık. Yarın da bu kafa Mansur Başkan’ı hedef alırsa bu kez yanında oluruz. Tıpkı ‘Saray seninse Saraçhane de bizim!’ dediğimiz gibi! “Beştepe sizin, Ankara bizim!” Halk.” Slow’un mesajı şöyle:

“Teşekkürler Sayın Genel Önder. Millet İttifakı olarak Ankara’yı hep birlikte kazandık, Millet İttifakı olarak hukukun üstünlüğünü ve tam demokrasiyi hep birlikte yeniden tesis edeceğiz. Hukuksuzluğa karşı her zaman yan yana olacağız, yok sayılmalarına izin vermeyeceğiz. milletin iradesi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu