Haber

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarını tamamladı.

Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nde tamamlanan asfalt çalışmaları vesilesiyle teşekkür etmeye gelen bölge sakinlerine teşekkür eden sakinlere ev sahipliği yapan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Büyük, “Nazik ziyaretinizden memnun oldum. Daha önce Çaybaşı Fuadiye başta olmak üzere bölgedeki mahallelerimizin taleplerini almış ve söz vermiştik. Allah’a şükür bugün bunu tamamlayıp hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” “Yaşıyoruz. İyi şanslar” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Aziz, Arifiye Çaybaşı Fuadiye Mahalle Muhtarı Ayhan İnan, kent esnaflarından Nahit Serbes ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Çaybaşı sakinleri, mahallede yürütülen asfalt çalışmalarından dolayı Lider Aziz’e teşekkürlerini paylaşarak memnuniyetlerini dile getirdi. Mahalle Muhtarı Ayhan İnan da kültür şenliğine katkılarından ve katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti. Önder Büyük, Çaybaşı ve bölgedeki diğer mahallelerin yeni bir çehre kazandığını belirterek, güzel olmasını diledi.

Belediye Başkanı Ekrem Aziz: Sakarya adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Hiçbir ilçemizin eksik kalmaması için ekiplerimiz gece gündüz hem altyapıyı hem de üstyapıyı tamamlıyor. Daha önce Çaybaşı Fuadiye başta olmak üzere bölgedeki mahallelerimizin taleplerini almış ve söz vermiştik. Allah’a şükür bugün tamamlayıp hemşehrilerimizin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nazik ziyaretinizden memnun oldum. Çaybaşı Fuadiye’de yürüttüğümüz hem altyapı hem de üstyapı çalışmalarımızın bir kez daha daha güzel olmasını temenni edelim. “Mahallemize ve değerli hemşehrilerime selamlarımı iletiyorum” dedi. – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu