Yaşam

Uzun süre sessiz kalan Cansu Dere’nin evinde kaza geçirip topuğunun kırıldığı ortaya çıktı.

Bir dönem reyting rekorları kıran ‘Sadakatsiz’ dizisinde Asyalı karakteriyle gönülleri fetheden Cansu Dere, dizi finalinin ardından tatile çıktı ve ardından lansmanlarda yer aldı.

Hayranlarını endişelendirdi

Son olarak ödül almak için İspanya’ya giderken gıda zehirlenmesinden hastaneye kaldırılan güzel oyuncu derin bir sessizliğe gömüldü. Cansu Dere’nin geçtiğimiz ay peş peşe meydana gelen depremlerle ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmaması başarılı oyuncunun hayranlarını endişelendirdi.

Topuğunu kırdı

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Dere’nin sağlık sorunu olduğu ortaya çıktı. Evinde geçirdiği kazada topuğunun çatladığını belirten ünlü oyuncu, iyileşene kadar evinden dışarı çıkmadığını söyledi.

“KİMSEYİ DEĞERLENDİRMEK İSTEMİYORUM”

Ünlü oyuncu sosyal medyayla ilgili de “Kimseyi üzmek istemem. Zaten sosyal medyayı çok kullanan biri değilim. Instagram’ı da mutlu anlarımı paylaştığım bir albüm olarak kullanmak istiyorum.”

ŞAHSİ OLARAK OYNAYACAK

Öte yandan Disney Plus’ın ülkemizde anlaştığı ilk kadın oyuncu olan Dere, önce Onur Saylak’ın platform için çekilen ‘Şahsiyet’ dizisinde rol alacak, ardından yeni dönem için gelen teklifleri değerlendirecek.

habererzin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu